Osmio Water Technology 
Rozwiążemy Twoje problemy z wodą!

 

Osmio Water Technology to renomowana, brytyjska firma specjalizująca się w technologiach oczyszczania wody, w tym zaawansowanej odwróconej osmozie i technologii wodorowej. Nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości wody do polskich domów i przedsiębiorstw są niezrównane.

Odwrócona osmoza to innowacyjna metoda oczyszczania wody, która usuwa z niej nieczystości, pozostawiając ją świeżą i zdrową do spożycia. Nasze urządzenia oparte na tej technologii zapewniają nie tylko doskonałą czystość wody, ale także możliwość wytwarzania wodoru, który może przyczynić się do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Poznaj naszą gamę produktów i dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy cieszą się doskonałą jakością wody dzięki rozwiązaniom Osmio Water Technology.

Najlepsze Systemy Wody Pitnej
na stronę

4 produkt(ów)

Najlepsze Systemy Dla Całego Domu
na stronę
 
Najnowsze Produkty
na stronę
 
Najlepsze Produkty Zdrowotne
na stronę
 

 

Filtracja wody - ma wiele poziomów

W życiu często stajemy przed wyborami, a jednym z istotnych jest decyzja o stopniu zaawansowania systemu filtracji wody, jaki zechcemy zastosować w naszym domu. Im wyżej w piramidzie, tym zanieczyszczenia są mniejsze w skali nanometrów i tym trudniejsze staje się ich usunięcie lub redukcja. Na przykład, pestycydy i wirusy są znacznie mniejsze niż metale ciężkie i bakterie. Bez względu na to, na którym poziomie się znajdziesz, warto znać kilka podstawowych kwestii.

Istnieją 3 podstawowe metody filtracji wody - absorpcja, wymiana jonowa i separacja. Absorpcja jest często realizowana przez media takie jak węgiel aktywny, które wchłaniają zanieczyszczenia jak gąbka i z czasem ulegają wyczerpaniu, zwykle wymagając wymiany co pół roku. Wymiana jonowa polega na redukcji jednych zanieczyszczeń w zamian za wprowadzenie innych, dobrym przykładem jest żywica zmiękczająca, która przyciąga minerały twardej wody i wymienia je na sód. Separacja odbywa się na samym szczycie piramidy, w kategorii czystej wody, i jest realizowana albo przez destylację, albo przez odwróconą osmozę.

https://www.osmiowater.pl/osmioblog/poznaj-hierarchi-systemw-filtracji-wody--od-jonw-po-makroczsteczki.html

 

Najnowsze Artykuły na Blogu

Kiedy jest najlepszy czas na picie wody wodorowej?
Kiedy jest najlepszy czas na picie wody wodorowej?
Dowiedz się, kiedy najlepiej spożywać wodę wodorową i jakie niesie to ze sobą korzyści. 
Czytaj więcej
27 maja 2024
1 view(s)
Bezpieczeństwo i potencjalne korzyści jakie daje wodór molekularny
Bezpieczeństwo i potencjalne korzyści jakie daje wodór molekularny
Czy wodór molekularny  jest bezpiecznym i potencjalnie korzystnym składnikiem, którego stosowanie może przynosić korzyści zdrowotne? (spoiler alert: TAK!)
Czytaj więcej
24 maja 2024
3 view(s)
Wodór jako Wschodzący Gaz Medyczny: Nowe Perspektywy
Wodór jako Wschodzący Gaz Medyczny: Nowe Perspektywy
Wodór molekularny (H₂) wykazuje właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne i ochronne na poziomie komórkowym, co czyni go obiecującym narzędziem w medycynie.
Czytaj więcej
21 maja 2024
9 view(s)